Prezydium Okręgowego Zjazdu Delegatów PZŁ w Toruniu:

  1. Henryk Krzywdziński – przewodniczący
  2. Janina Arczykowska-Gościak – zastępca przewodniczącego
  3. Jakub Kasperek – zastępca przewodniczącego
  4. Roman Pytlasiński – zastępca przewodniczącego
  5. Piotr Pawlikowski – sekretarz

Delegaci na Okręgowy Zjazdu Delegatów PZŁ w Toruniu:

1. Antkowiak Stanisław
2. Arczykowska-Gościak Janina
3. Bartkowski Zbigniew
4. Błażejewicz Mariusz
5. Bober Zbigniew
6. Branicki Roman
7. Chełminiak Marek
8. Chlebowski Bogdan
9. Cichocki Jerzy
10. Ciepły Jan
11. Cieślakiewicz Mateusz
12. Cyran Marek
13. Czapiewski Jan
14. Czapliński Jan
15. Czyżniewski Dariusz
16. Danielewicz Jakub
17. Dąbrowski Mirosław
18. Domański Tomasz
19. Dudziak Janusz
20. Fijałkowski Piotr
21. Główczyński Marek
22. Grunberg Kazimierz
23. Herba Andrzej
24. Hermanowski Tomasz
25. Jagielski Jacek
26. Jankowski Jan
27. Kalinowski Wiesław
28. Karpik Grzegorz
29. Karpiński Krzysztof
30. Karpiński Piotr
31. Kasperek Jakub
32. Kasprowicz Jan
33. Kłosiński Roman
34. Kowalski Piotr
35. Kozłowski Grzegorz
36. Kruszewski Robert
37. Krzywdziński Henryk
38. Kurzyński Bartosz
39. Kwiatkowski Krzysztof
40. Laudański Hilary
41. Lenartowicz Jacek
42. Lesiński Marcin
43. Lewandowski Roman
44. Lis Paweł
45. Majbrodzki Krzysztof
46. Malinowski Stanisław
47. Markiewicz Kazimierz
48. Mieczyński Michał
49. Mol Mariusz
50. Niedośpiał Bartosz
51. Niesłuchowski Lech
52. Nowaczyk Ryszard
53. Pankowski Zdzisław
54. Pawlikowski Piotr
55. Pieczewski Jerzy
56. Piersa Jacek
57. Pilewski Krzysztof
58. Piotrowski Kazimierz
59. Prowancki Zdzisław
60. Przepierski Michał
61. Pytlasiński Roman
62. Rajczewski Krzysztof
63. Rokitnicki Paweł
64. Rzymyszkiewicz Paweł
65. Sobieski Marek
66. Strubiński Michał
67. Suchocki Jerzy
68. Suchocki Witold
69. Susicki Jerzy
70. Szczepanowski Zbigniew
71. Szymaniak Tomasz
72. Szyszkowski Andrzej
73. Śniadecki Ryszard
74. Świątkowski Józef
75. Świdlikiewicz Zbigniew
76. Tarkowski Stanisław
77. Tęgowski Witold
78. Urbański Wiesław
79. Witkowski Lech
80. Wodecki Marcin
81. Zabłocki Ireneusz
82. Zarembski Karol