Komisja Prawna

  1. Jakub Kasperek – Przewodniczący
  2. Robert Bukowski
  3. Hubert Mrugała
  4. Bartosz Szydłowski
  5. Bartosz Warnel

Komisja Strzelectwa Myśliwskiego

  1. Piotr Karpiński – Przewodniczący
  2. Grzegorz Amrozy
  3. Marek Droszcz
  4. Andrzej Fijałkowski
  5. Krzysztof Karpiński
  6. Waldemar Kobierski
  7. Marek Kowalski
  8. Czesław Kwiatkowski
  9. Bartosz Niedośpiał
  10. Marcin Rudnicki
  11. Radosław Sołtysiński
  12. Stanisław Tyra
  13. Stanisław Wierzbowski

Komisja Hodowlana

  1. Jan Jankowski – Przewodniczący
  2. Stanisław Antkowiak
  3. Mirosław Dąbrowski
  4. Tomasz Domański
  5. Stanisław Okruciński
  6. Józef Pyrczak
  7. Jacek Rzymyszkiewicz
  8. Marcin Urbański
  9. Ireneusz Zabłocki

Komisja ds. odszkodowań łowieckich

  1. Mirosław Jędrachowicz – Przewodniczący
  2. Janusz Banasiak
  3. Jacek Dąbkowski
  4. Zygmunt Paradowski

Komisja Oceny i Wyceny Trofeów Łowieckich

  1. Jerzy Hermanowski – Przewodniczący
  2. Gabriel Aronowski
  3. Mirosław Hermanowski
  4. Henryk Krzywdziński
  5. Michał Nowacki
  6. Jerzy Pieczewski
  7. Paweł Rzymyszkiewicz
  8. Andrzej Szczepanowski
  9. Józef Warzała
  10. Karol Zarembski

Komisja Kynologiczna

  1. Krzysztof Majbrodzki – Przewodniczący
  2. Janina Arczykowska-Gościak
  3. Piotr Baran
  4. Piotr Borkowski
  5. Jerzy Ciechanowski
  6. Stanisław Dziarkowski
  7. Michał Klafczyński
  8. Magdalena Kozłowska
  9. Małgorzata Nogalska
  10. Tomasz Perucki
  11. Agnieszka Szymczak
  12. Witold Tęgowski
  13. Sylwester Tułodziecki

Komisja Dian

  1. Magdalena Janus – Przewodnicząca
  2. Janina Arczykowska-Gościak
  3. Emilia Frukacz
  4. Jagoda Jankowska
  5. Wioleta Krokos
  6. Anna Kubas- Fałczyk
  7. Beata Nowak
  8. Anna Zglińska

Komisja Kultury i Promocji Łowiectwa

  1. Wisław Kalinowski – Przewodniczący
  2. Gabriel Aronowski
  3. Jan Baranowski
  4. Zbigniew Chłopecki
  5. Tomasz Hermanowski
  6. Jerzy Holc
  7. Magdalena Janus
  8. Roman Kłosiński
  9. Marcin Kowalski
  10. Anna Kubas-Fałczyk
  11. Zygmunt Paradowski
  12. Michał Pietrzak

Komisja Ochrony Środowiska

  1. Paweł Rzymyszkiewicz – Przewodniczący
  2. Michał Fijałkowski
  3. Krzysztof Karpiński
  4. Henryk Kowalski
  5. Piotr Kowalski
  6. Marek Linetty
  7. Grzegorz Ostrowski
  8. Robert Paciorek
  9. Łukasz Piecyk
  10. Paweł Pytlasiński
  11. Jacek Rzymyszkiewicz
  12. Przemysław Zubel

Komisja ds. opiniowania wniosków kół łowieckich o dzierżawę obwodów łowieckich

  1. Jan Jankowski
  2. Grzegorz Karpik
  3. Piotra Karpiński
  4. Michał Przepierski