Mistrzostwa Okręgu Toruńskiego

W tegorocznej edycji Mistrzostw Okręgu, które odbyły się 27 czerwca br. indywidualnie w kl. mistrzowskiej zwyciężył Kol. Michał Fijałkowski, przed Michałem Czarneckim i Krzysztofem Karpińskim. W klasie powszechnej wygrał Dariusz Sobolewski przed Markiem Lewandowskim i Radosławem Fijałkowskim. Drużynowo w klasie otwartej wygrało KŁ WKŁ nr 260 Odyniec Toruń w składzie Michał Fijałkowski, Marcin Rudnicki i Piotr Rudnicki, na drugim miejscu było KŁ Bażant Unisław w składzie Michał Czarnecki, Krzysztof Karpiński i Marek Lewandowski, natomiast trzecie miejsce zajęli strzelcy z KŁ Zlot Toruń w składzie Paweł Kalinowski, Jarosław Amrozy i Paweł Łassa.

Czyli na tegorocznym Krajowym Konkursie Kół Łowieckich (KKKŁ) nasz okręg będzie reprezentowało WKŁ nr 260 Odyniec Toruń.

W kolejnych kategoriach drużynowo w kl. powszechnej wygrało KŁ Bażant Czernikowo w składzie Michał Moroz, Piotr Sumiński i Łukasz Kasiński, II-gie miejsce WKŁ nr 260 Odyniec Toruń w składzie Radosław Fijałkowski, Arkadiusz Fijałkowski i Łukasz Nisterenko, III-cie miejsce dla KŁ Wieniec Wąbrzeźno w składzie Dariusz Sobolewski, Dariusz Gabor i Wiesław Gabor. W kategorii Diany wygrała kol. Magdalena Janus. W kategorii seniorzy wygrał Kol. Sławomir Łąpieś. W kategorii C do 5 lat w w PZŁ wygrał Michał Czarnecki, przed Jarosławem Amrozy i Markiem Lewandowskim.

Serdecznie gratulujemy strzelcom, a szczególnie zwycięzcom.

Wyniki drużynowe i indywidualne w zakładce strzelectwo.

Darz Bór!

ZO PZŁ Toruń